Salvador Dali färglitogra Portrait Sun Dial
2018-04-14
535309
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): "Selfportrait Sun Dial", färglitografi, signerad samt märkt E.A., bildyta 34,5x43 cm