Pablo Picasso litografi
2018-04-14
535264
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PABLO PICASSO (1887-1985): "Femme d´espagne" signerad och daterad i trycket Picasso le 4.10.60, litografi, ca 60x44 cm