Blåsbälg
2018-04-22
535159
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLÅSBÄLG, patinerat trä samt skinn, 1800-tal, höjd ca 22, längd ca 48 cm
bruksslitage