Fagerhult bordsarmatur
2018-04-14
535144
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAGERHULT, bordsarmatur, 1970-tal, plåt samt metall, brunlackerad, höj- och sänkbar, stommens höjd ca 66 cm
Smärre slitage