Oidentfierad konstnär oljemålning
2018-04-14
535108
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hundar vid byte, olja på duk, ca 28x25 cm
Krackeleringar