Golvlampa
2018-04-13
535057
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, stam i mässing, fot i vitmetall, svängd arm, höj- och sänkbar, lägsta höjd ca 127 cm
Slitage