Bengt Olssons samling
2018-05-17
535028
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Antikiserande kvinnofigur, signerad NV märkt AB E Gj-metod Stockholm, patinerad brons, höjd ca 27 cm