Anders Zorn LavardsAnders
2018-04-13
534994
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): "LavardsAnders", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15,7x11,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 168, Anders Zorn, Lavards
Något veckat och gulnat blad