E Barié oljemålning
2018-04-13
534938
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
E BARIÉ (född 1900): scen med sällskap kring bord, olja på duk, signerad E Barié, 55x68 cm
Fläckar (möjligen stearin), kraftigt krackelerad