Yrjö Edelman litografi
2018-04-17
534915
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMAN (1941-2016): Paket, signerad Y. Edelmann, 167/250, färglitografi, 26x18 cm