Lockurna Kina sommar
2018-04-18
534831
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, omkring år 1900, dekor i blått, höjd ca 32 cm
smärre slitage, smärre glasyrdefkt, smärre invändiga nagg