Ljusstakar Frankrike senempire

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, fransk senempire, förgylld brons, lösa ljusmanchetter, höjd ca 26 cm

534768

2018-04-13