Reidar Särestöniemi

Reidar Särestöniemi
Reidar Särestöniemi
Reidar Särestöniemi
Reidar Särestöniemi
Reidar Särestöniemi
Reidar Särestöniemi
Reidar Särestöniemi
Reidar Särestöniemi

Klubbat för:

110 000 EUR

Utropspris

35 000 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981): Själporträtt med lokatt
Signerad och daterad -72. Olja på duk 150x150 cm.

534700

2018-04-23