Lena Linderholm färglitografi
2018-04-13
534698
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Komposition med fågel, signerad Lena Linderholm, 55/175, ad, färglitografi, ca 77x58 cm