Collier 18 k röd/vitguld diamant
2018-05-09
534694
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 30 000 SEK |
COLLIER, 18 k röd- och rodierat vitguld, halvstel länk med mittendekor av hjärtslipad diamant ca 0,90 ct, kvalité TCa(L)/I1 kedja stämplad Balestra, karbinhake, längd 40 cm, vikt 18,4 g
Diamant med ett mindre fasettnagg