Porträtt oljemålning
2018-04-13
534665
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på pannå, ca 42x32 cm
Uppfodrad, oramad, skador, färgbortfall