Skulptur 1700-tal
2018-04-26
534653
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, 1700-tal, sakral, skuret trä, bemålad samt förgylld, höjd ca 42 cm
slitage, lagningar