Ljusstakar silver
2018-04-14
534622
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 par, silver, 1900-tal, bland annat K&EC, Göteborg 1958, höjd ca 7-8,5 cm
Fyllda, slitage