Ljusstakar silver
2018-04-13
534603
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 par, silver, 1900-tal, bl.a Tore Eldh, K&EC, Göteborg 1966, höjd ca 7-8 cm
Fyllda, slitage