Reinhold Ljunggren litografi
2018-04-14
534526
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), "Interör", signerad R. Ljunggren, numrerad 152/310, färglitografi, bildstorlek ca 33x50 cm
Ej examinerad ur ram