Max Walter Svanberg färglitografi
2018-04-25
534522
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): färglitografi, signerad samt daterad 58, numrerad 230/260, motivmått ca 46x38 cm