Teskedar silver Gammal fransk
2018-04-12
534504
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TESKEDAR, 20 st., silver, modell Gammal fransk, 18/1900-tal, av varierande tillverkare, längd ca 14,5-16 cm, vikt ca 394 g
Slitage, stötskador, graverade