Skål Kina
2018-04-11
534374
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av figurer, höjd ca 9, diameter 20 cm
Lagning, glasyrslitage