Bordslampa Atelje Lyktan
2018-04-12
534364
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANNA EHRNER, bordslampa, 1970-tal, Atelje Lyktan, mocca på mässingsfot fot, höjd 67 cm
Repor, anlupen stomme