Tapio Wirkkala vaser
2018-04-11
534326
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, vaser, 3 dlr, Iittala, linjeslipad dekor, signerade Tapio Wirkkala Iittala varav en daterad -56, höjd ca 11 cm