Madeleine Pyk
2018-04-12
534316
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Kompositioner (2), signerade M Pyk, daterade 1958 och 1959, den ena betitlad "Earlens jakt", blandteknik, ca 9x48 cm och 11x17 cm