Glasservis Boda
2018-04-11
534280
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BODA, glasservisdelar, 30 st, 1900-talets mitt, slipad dekor, bestående av 12 vitvinsglas (13,5 cm), 6 rödvinsglas (14,5 cm), 12 starkvinsglas
5 naggade rödvinsglas medföljer