Bägare Anders Brandt Norrköping
2018-04-11
534268
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, Anders Brandt, Norrköping 1779, svisselerad bladdekor, delvis brännförgylld, äldre initialer CAD, höjd 9 cm, vikt 55 g
Slitage