Bokskåp nyrenässans
2018-04-11
534194
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2-delat, fanérat i valnöt, genombrutna beslag i mässing, skulpterade dörrspeglar, svarvade kulfötter, höjd ca 232, 100x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, smärre ytskador