Anita Fröding oljemålning
2018-04-12
534168
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Poetens vandring" Poeten-serien, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 100x81 cm, oramad