fredrich Schilcher oljemålning
2018-04-12
534157
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
FREDRICH SCHILCHER (1811-1881),Kvinnoporträtt, signerad F Schilcher, olja på duk, ca 81x66 cm
Hål, dukskador