Vas Kina
2018-04-17
534099
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, Kina, 1900-tal, porslin, polykrom dekor, genombrutna hänklar, höjd ca 60 cm
smärre slitage, obetydlig nagg