Lockurna Kina
2018-04-17
534098
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNA, Kina, 1900-tal, porslin, balusterformad, polykrom dekor, höjd ca 40 cm
smärre slitage, smärre nagg