Bengt Lindström litografi
2018-04-11
534056
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurscen, signerad Lindström, numrerad 192/199, färglitografi, bladmått ca 54x67 cm