Oscar Reutersvärd akvarell
2018-04-14
534046
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): "Perspective Japonaise No 405 a", signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, ca 34x25 cm