Matskedar silver
2018-04-11
534041
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 9 st., snarlika, silver, 1800-tal, bl a Markström, Öström, Kling, gammal fransk modell, längd ca 19-21, vikt ca 337 g
Blad med bucklor