Brickor Japan
2018-04-11
534026
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKOR, 6 st., lackarbete, Japan, 1900-tal, största brickans mått ca 41x28 cm
Skador och bortfall