Lars Norrman
2018-04-09
533821
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Kvinna, signerad Lars Norrman, XXCIV/XL, färglitografi, bildmått ca 63x45 cm, oramad