Lars Norrman
2018-04-09
533819
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Modell utför toilette, signerad Lars Norrman, XXXII/XL, färglitografi, bildmått ca 44x65 cm, oramad