Karl Höglund färglitografi
2018-04-08
533787
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND, cykelmöte, signerad Karl Höglund, numrerad 110/290, färglitografi, ca 50 x 38 cm