Vägglampor 1960/70-tal
2018-04-15
533709
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, troligen Dansk tillverkning, 1960/70-tal, skärmar av borstat aluminium, grålackerade väggfästen, längd ca 25 cm
Bruksslitage, en mutter saknas