CIgarettetui
2018-04-08
533707
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CIGARETTETUI, silver/800, omkring 1900, Tyskland, svensk kontrollstämpel, emaljdekor av kvinna på månskära, ca 9x6,5 cm
Gravyr, smärre slitage och repor