Bordslampor alabaster
2018-04-08
533650
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, alabaster, total höjd inkl skärmar ca 52 cm
Smärre nagg