Oidentifierad konstnär Belgien 1800-tal
2018-04-09
533591
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skepp, Belgien, olja på duk uppfäst på pannå, 26x45 cm