Matti Kujasalo Polyptyk

Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk
Matti Kujasalo Polyptyk

Klubbat för:

90 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

MATTI KUJASALO (Finland, född 1946), 1, 2, 3, 4, en signerad och daterad på baksidan Matti Kujasalo -77, akryl på duk, 90x90 cm vardera

Smärre ytmärke

533528

2018-04-16