Semiantik orientmatta
2018-04-12
533467
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kaukasus, semiantik, daterad 1951, ull på bomullsvarp, mått ca: 102x145 cm
Jämt bruksslitage, slitna fransar