Armband 18 k guld diamanater

Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater
Armband 18 k guld diamanater

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, mittdekor av 21 gammalslipade diamanter, totalt ca 3,30 ct, kvalité Cr(J)/SI-I, stämplad K. Anderson, Stockholm ca 1920/30-tal, årsstämpel saknas, halvledad länk, säkerhetskedja ej öppningbar, längd 18 cm, vikt 9,9 g

533428

2018-05-09