Armband bismarcklänk
2018-04-20
533374
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 200 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, bismarcklänk, stämplat ´JP´ och ´IMP´, längd ca 19 cm, totalvikt ca 5.9 g
Bruksslitage