Marc Chagall efter
2018-04-07
533334
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm