Yrjö Edelmann färglitografi
2018-04-06
533295
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med äpple och träd, färglitografi, signerad Y.Edelmann, 79/125, yta innanför passepartout ca 57x51 cm